Fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във фен сайтът на поредицата на Стефани Маер - Здрач.
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на сем. Калън.

Go down 
4 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyПон Апр 27, 2009 9:03 pm

- Е, все пак без теб това щеше да стано по бавно. - и той се разсмя. - Ако искаш остани да се позабавлявам у нас..
Джей се позамисли и кимна.
Аро, Марк и Кай се "изпариха и останалите влязоха в къщата...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:05 pm

- Е, аз смятам да тръгвам. Ако имате нужда от помощ...просто си помислете - засмя се Джейн, а Едуард я погледна разгневено.
- Какво има Едуард? С нещо да съм те обидила? - попита невинно вампирката.
Върнете се в началото Go down
Edward Cullen :D
Admin
Edward Cullen :D


Брой мнения : 34
Points : 33
Join date : 07.03.2009
Age : 25

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:20 pm

-Не-каза моментално Едуард.-Е,аз ще се прибирам вътре.Една почивка ще ми е от полза.
Върнете се в началото Go down
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:25 pm

Джейн присви очи. В този момент се чу шум от гората.
- Ох, още натрапници...Тези са по-интересни - в очите й се появиха пламък. Тогава Кълънови попитаха...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:34 pm

Алис излезе напред.
- АААААААА!Тези ме вбесиха да ги свършим набързо.Емет?!Джейн?!
Едуард и останалите също се вбесиха новата малка групичка се приближаваше бързо....
Карлайл разгневено излезе напред. За пръв път можеше да излезе извън контрол.
- Писна ми от вас!
ЗА около минути 8 новородени бяха мъртви.Карлайл искаше да се осамути и само каза:
- Е, благодаря ти Джейн.Мисля, че това ми е достънчно за близките 100 години.
Семейството му се разсмя.Дори и Есме, която попринцип беше твърдо да убива....
Отпред остана само Алис, която се разбъбри с Джейн, но скоро се сбоггуваха и Джей изчезна в мрака....Алис гъвкаво влезе вкъщатат и отиде при Джаспър....
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyЧет Апр 30, 2009 2:05 pm

Розали остана навън. Седна на един камък и се замисли. Извънднъж се чуха тихи и бързи стъпки. Тя се изправи и застана в бойна поза. Стъпките приближаваха. Тя наостри слух. Чуха се тихи гласове, които спореха. За треи или четвърти път през това денонощие се появиха сенки при дърветата. Розали изръмжа. Това беше доста неразумна постъпка. Гласовете спряха и от гората излязоха 7 вампира. Но този път не бяха млади. Приличаха малко на румънци. Розали отново изръмжа и скочи стръвнишки към най-близкият. Другите моментално реагираха. Розали затаанцува някакъв странен, грациозен танц. Играта загрубя. Розали беше повалила трима от тях но оставаха още четирима. Тя се оказа в клопка. Тогава и хрумна нещо. Тя изръмжа отново и се хвърли върху единият-повали го. Продължи със същата тактика докато не остана един. Тя се разсея за момент и се оказа на земята на път да загине...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyЧет Апр 30, 2009 7:20 pm

Ала тогава от къщата изскочи ръмжейки Алис. Тя свирепо се нахврли върху вампира.Той беше силен и не успя да падне на земята.
Точно в този момент от къщата изхвърчаха Джаспър и Емет...Те отстраниха вампира много бързо.Алис отиде при Розали,която бе малко объркана...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyПон Май 04, 2009 11:14 am

Розали грациозно се изправи
-Изникнаха от нищото-каза тя-успях да поваля повечето но..-тя въздъхна и седна на земята-аз съм слаба за нищо не ставам
Върнете се в началото Go down
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyПон Май 04, 2009 8:29 pm

Чуха се много тихи стъпки откъм гората. Всички отново настръхнаха, но от дебрите на гората се появи Джейн. Кълънови се успокоиха. Джейн се приближи до семейството вампири с безизразен поглед.
- Какво пак става тук? Писна ми всички да ви нападат. И Розали.... - каза тихо Джейн щом я погледна. Изведнъж погледът на Розали се избистри. Джейн нямаше само две сили... - ...друг път бъди по-внимателна - Тя пристъпи към Карлайл, който беше най-отпред.
- Е? Ако не искате да ми кажете сама ще разбера до...5 секунди - усмихна се лукаво Джейн. Все пак беше Волтури, не бе толкова дружелюбна понякога...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyПон Май 04, 2009 8:54 pm

Карлайл спокойно заговори.
- Джейн, не искаме неприатности.Ние нищо не знаем....Или поне аз, Едуард, Бела,Емет,Алис и Есме...Джспър, Розали, напоследък сте дпста самотни - с тих тон заговори Каралайл и се обърна към тях.Алис и Емет също се обърнаха....
Тогава Розали и Джаспър...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyВто Май 05, 2009 3:30 pm

...се изправиха.Розали заговори:
-Самотна определено не съм-каза тя рязко на Каралайл-Не разбирате ли. За нищо не ставам вече. За малко 7 вампира да ме победят. Даже имам чувството че погрознявам, което не е възможно-Розали изръмжа силно-Пълна развалина съм и преди малко това се потвърди. Някакви си 7 вампира щяха да ме убият-Розали се хвана за главата
Върнете се в началото Go down
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyВто Май 05, 2009 3:56 pm

Джейн се засмя красиво. Всички я погледнаха учудено. Тя се обърна към Розали.
- Роуз, не си погрозняла. Това, че за малко са щели да те победят 7 вампира не означава нищо. Може би не си била във форма, пък и тези вампири бяха по-силни. Плюс това ти нямаш допълнителна сила и не си толкова......пораснала да речем, като вампир. Всичко се случва. Когато бях съвсем млада, не новородена, щяха да ме победят 5 вампира, ако не беше Аро. Така че, не се безпокой. Ти си си прелестна - Джейн погали Розали по главата, но тя се отдръпна.
- Явно още не ме харесваш.....
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyВто Май 05, 2009 5:30 pm

Алис се присъедини към разговора.
- Хей, Роуз, знаеш,ч е можеш да разчиташ на мен!А и въобще не си погрозняла - разхубавила си се!Косата ти има по -хубав цвят.....
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyСря Май 06, 2009 11:52 am

Розали се усмихна
-Много сте мили-каза тя-но аз едва ли ще си простя някога
Върнете се в началото Go down
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyСря Май 06, 2009 7:59 pm

- И аз така си мислех...преди...Но вече го загърбих... - Изведнъж се появиха черни облаци. Джейн завъртя лукаво очи.
- На някой да му се играе бейзбол?
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyСря Май 06, 2009 8:10 pm

Алис, Емет и Джаспър моментално се съгласиха.
Джейн се засмя на ентусиазма им .Карлайл и Есме също се сеъгласиха.Останаха само Едуард и Бела,която от доста време играеше с тях по обясними причини.Слем малко по лицето и се разля широка усмивка и погледна дяволито Емет.Алис ги забеляза и звънко се засмя.
- Май ще има добра бура.Пдходяща за настроението на Емет и Бела. - подчерта и другуте също се разсмяха.Джаспър и Алис отидоха да се преоблекат и да вземат бухалките,защото сем. Калън никога не използваше ръкавици.Другите се пръснаха и след пет минути 3 от колите бяха готови и потеглиха...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyЧет Май 07, 2009 5:22 pm

Розали се смути още повече. Тя се прибра с наведена глава. Това не беше присъщо за нея. Но явно по някаква причина беше наранена и тя знаеше точно каква е тази причина. Очевидно беше почти убита от банда вампири, след това всички взеха да я съжеляват, а това най-мразеше. И за капак на всичко съвсем забравиха че и тя беше при тях и като нищо тръгнаха без да се сетят за нея. Това им поведение не беше присъщо за тях. Те не бяха толкова...толкова...разсеяни. Какво ли си мислеше? Та те я забравиха.Тя реши да полувувва за да отбие времето.
Върнете се в началото Go down
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyСря Мар 03, 2010 10:00 pm

Приближих се до къщата на Кълънови. Отвътре все още светеше. Почуках и ми отвори Розали.
- Какво правиш тук?
- Благодаря, че ме поздрави - отговорих с ледена усмивка. - Може би дойдох да ви предупредя, че наоколо има върколаци - след секунди всички бяхме навън.
- Но как... - недоумяваше Алис.
- Много просто. Искат да ни..По-точно ви избият. Не знам защо. Мислите им са объркани. - точно тогава се видяха няколко сенки.
- Е, какво ще кажете? Не седете мълчаливи. Пак ще трябва да ви помагам... - почти винаги си бях надменна, но бях сигурна, че ще бъда от полза на Кълънови. Надушвах доста върколаци...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyЧет Мар 04, 2010 9:27 pm

Емет изпуфтя и ме погледна.
- Колко са?
Сбърчих чело, всеки можеше да ги подуши бяха 9, но ''видях'', че се проближават още толкова.
- Осемнайсет. - прошепнах, другите погледнаха недоумяващо. - Не знам как и откъде са се взели те, но ще дойдат...
- Какво искат? - попита ме Карлайл
- Ехоо, не съм Едуард за бога!
-Ам, не знам - обади се тихо той. - Мислите им са неясни, объркани, сякаш контролирани от някой, нещо...
Тогава видях,че Джейн се смръщи...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyЧет Мар 04, 2010 9:34 pm

Контролирани от някого...
- Тяхната Алфа мжое да контролира мислите им... - измънках сякаш на себе си.
- Моля? - попита Едуард. Повдигнах очи и повторих.
- Само тяхната Алфа може да контролира мислите им. А тяхната Алфа е... - погледнах отново Едуард. Той също ме погледна с ококорени очи. Нощта беше тиха, чуваше се само тихото дишане на вампирите. Само Едуард и аз знаехме кой е Алфата им.
- Кажи им. Няма да е мило от моя страна. - погледнах и към Бела. Тя само се начумери. Никой нищо не разбираше...Тогава Едуард проговори..
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyЧет Мар 04, 2010 9:59 pm

Едурд започна, но аз го прекъснах.
- Джейк?! Т...той е.... алфата...
Бела погледна недоумяващо.
- Но, той ми обеща, каза,че никога...Не! - тя се стовари немощно на земята, но Едуард я хвана, виждах силния гняв, който го обхвана.
- Ед, спокойно, Джас огледай бързо окръга на къщата... - започна Емет, ето затова обичах брат си, винаги имаше някакъв план, не винаги беше най-добрия, но поне ни караше да измисляме по-добри.
- Не! - Възразих аз, нямаше да остава Джас сам. Емет ме погледна с поглед,който не търпеше противопоставяне.
- Виж, Алис знам , но той може да се оправя сам. - съгласих се.Джас ме целуна по челото и тръгна. Междувременно Карлайл, Ед и Джейн спореха оживено, но нещо липсваше...
- Роуз! - изстенах аз. Ликът на Ем веднага се промени. Кимнах му да я потърси, той ме разбра и се изгуби.Тогава...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyЧет Мар 04, 2010 10:10 pm

Тогава сенките започнаха да се виждат все по-ярки и по-ярки. Зад първите дървета виждах няколко върколака. И най-отпред, най-нахално, помислих си, стоеше Джейкъб. Изгледах го смразяващо, но не за болка. Пристъпих напред, но Алис ме хвана. Изгледах я с поглед, който показваше, че не може да ме спре и тя ме пусна. Отидох по-близо до Джейкъб и заговорих.
- Е? Какво искаш?
- Със сигурност не теб. Искам да си отмъстя. Бела и аз се обичахме, а онзи идиот...
- МЛЪКВАЙ! - Едуард се втурна напред, но го отблъснах силно с ръка.
- Не бъди глупак.
- Е, поне един разумен има тук. Та, започваме ли? И, Джейн, нямаме нужда от теб. - изсмях се високо, а другите ме изгледаха.
- Не съм дошла тук да спорим, момче. Моите сили не са само за вампири. Може да не се бия на страната на Кълънови, а сама, но това няма никакво значение. Няма да ви пусна да погубите страхотните им таланти - и посочих семейството зад мен.
- А какво ще стане, ако погубим твоите таланти, Джейн? - това беше Пол.
- Знаете ли, с Едуард си приличате. Предсказуеми, силни, глупави...Но Едуард е мааалко по-умен от теб. Знаеш ли защо? Защото моите сили са три пъти по-големи от вашите. И, Джейк, предлагам да укротиш бандата си - в очите ми заиграха пламъци.
- Само ако те искат. А иначе, аз ще се бия с Едуард, каквото и да става!
- НЕ! - истеричен вик от страна на Бела. Очаквах го. Тя застана до мен, но този път не я спрях.
- Ти ми обеща!
- Да, обещах ти, че ще те обичам! А ти отиде при него!
- Хей, хей, не съм дошла тук за драми! Избирайте - война или мир? - усещах всяка напрегната нерв в Джейкъб...И тогава той проговори...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 8:50 pm

- Искам единствено да разкъсам тази долна пиявица. - Джейк изръмжа.
- Не , Джейк, обеща ми, че ще ме обичаш и ще си ми прител!
- Съжалявам, Белс.
Видях, че очите му се изпълниха с мъка.Уф, двете с Джейн едновременно изпуфтяхме.Попринцип аз си падах по драмите, но този път...
- Виж, Джейкъб винаги съм те харесвала и продължавам да го правя.Знам, че те боли от факта, че Бела е вампир....Може да постигнем някакво споразумение... - харесвах това момче, но се беше променило...
- НЕ! НЕ МОЖЕМ! Тя е..е.. - но Джейн нервно го прекъсна.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 8:58 pm

Писна ми от всичките дъндории.
- Момче, не можеш да промениш факта, че Бела е вампир. Искала е да бъде завинаги с любовта на живота си, а теб те обича и уважава като приятел! Сега, или ще си дърдорите глупости, или ще решаваш какво ще правим! Явно сте имали тежко минало с Кълънови, но ако обичаш, не намесвай всички ни във вашите драми! Така като гледам, искаш само Едуард. Засхто нападаш всички и водиш такава глутница? Не можеш да се справиш сам ли? - в очите ми заиграха пламъчета. Обичах да въртя другите на пръста си. Исках да предизвикам Джейкъб, а не само да слушам сапунки. Той ме изгледа яростно и се разтресе. Усмихнах се лукаво. След секунда Джейк вече беше върколак. Усетих гадния му дъх срещу мен.
- Хей, помияр, бъди възпитан - той още повече се озъби и ме нападна. С един скок встрани отбягнах удара му. но той се срещна с Едуард и тогава..
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 EmptyСъб Мар 06, 2010 9:14 pm

Тогава Емет изскочи от гората.
Блъсна двамата и те паднахана на земята.
- Хайде стига толкова. - Розали изскочи зад него. - Не искам никой да е наранен.Ед, влез вътре. - Едуард изръмжа, но лесно се примири. - Така Джейк, стига! Бела е вампир неуспорим факт просто се примири, както каза Джейн, сега да си ходииим.Не знам как ще се погодите, но трябва да го направите.Не искам повече да се бия, странно, но факт. - ПОвечето само кимнаха. Джейк остана треперщ, накрая се овладя.Кимна на другите и те се обърнаха.
Джейн и Емет останаха да ми пазят гърба. Аз пристъпих напред и отидох до Джейкъб.
- Хей, не мога да кажа, че нешата ще се оправят, но ше опитаме да измислим нещо. - Той кимна бързо и се изгуби в гората...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
Sponsored content





Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на сем. Калън.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Едуард Калън
» Джаспър Калън
» Емет Калън
» Карлайл Калън
» Есме Калън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fan forum :: Здрач РП зона :: Гората-
Идете на: