Fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във фен сайтът на поредицата на Стефани Маер - Здрач.
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на сем. Калън.

Go down 
4 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyСря Апр 01, 2009 7:51 pm

Домът на вампирското семейство се намираше дълбоко в гората.
Къщата на сем. Калън. Normal_002~141
Къщата беше на три етажа.
На първия беше трапезарията, която не се използваше, кухнята, голямата и светла всекидневна, където беше роялът на Едуард.
По останалите етажи бяха пръснати стаите на членовете на сем. Калън.Естествено в тях нямаше легла. Smile
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyЧет Апр 02, 2009 11:41 am

Розали паркира колата и се прибра в къщи.
-Ехо има ли някой-извика тя и изхврча на гония етаж където се сблъска с...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyЧет Апр 02, 2009 5:06 pm

С Алис.
- Роуз, наред ли е всичко?Изглеждаш ми превъзбудена.Е, хайде.Искаш ли да отидем на лов?Джаспър и Емет излчзоха по мъжки. - Алис натърти на последната дума извънко се засмя.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 13, 2009 2:45 pm

Розали изръмжа
-Точно затова съм превъзбудена-каза тя-много съм жадна-каза тя- Хайде да тръгваме преди да съм полудяла-тя задърпа малката Алис
Върнете се в началото Go down
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyСря Апр 22, 2009 5:09 pm

Розали влетя в къщата с финес
- Емет Джаспър-каза тя- Есме-след миг всички бяха в стаята- Имам нещо да ви кажа-каза тя и си пое дъх- След около 2 часа тук ще дойдат млади вампири, млади и много жадни-всички веднага си промениха изражението- Алис отиде да повика Едуард и Карлайл- после тя се сети нещо- Бела-каза тя и млад красив вампир се показа на вратата с Неси в ръце- Мисля че дарбата ти ще ни е нужна срещу младите-каза тя- Повикай Джекъб той ще се погрижи за Ренесме- Розали седна, но реши че ще е по-добре и другите да са сити когато дойдат вампирите- Защо не отидете на лов аз ще остана тук-те кимнаха и изчезнаха. Розали зачака Алис да се появи
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyСря Апр 22, 2009 7:15 pm

В същия миг в стаята влетяха Алис и Карлайл, който все имаше същия спокоен вид.
- Роуз, не мога да намеря Едуард...Запилял се е някъде.Така по пътя обясних всичко на Карлайл, но нямам поврче информация.Ще е добре да сме нащрек.Мисля, че трябва да се разпръснем... - Но Карлайл спря думите на Алис.
- Не,ще останем заедно .Те са само двама.Ако имат някакви способности ще ни стане ясно.Първо да отидем до Порт Анджелис.Ще изчакаме останалите и заминаваме. - Алис само кимнав съгласие.
В този момент....


Последната промяна е направена от mIdNiGhT_vAmPiRe на Чет Апр 23, 2009 8:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
Edward Cullen :D
Admin
Edward Cullen :D


Брой мнения : 34
Points : 33
Join date : 07.03.2009
Age : 25

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyЧет Апр 23, 2009 6:32 pm

Влезе Едуард.
-Какво става?!Отново ли има нови вампири.Алис, Роуз, къде е Бела?УОУ?! Алис, сигурна ли си , че ще са тук толкова скоро. - Едуард говореше бързо и неспокойно.



Едит от админа:Имаше накой разминавания.Smile
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyЧет Апр 23, 2009 8:56 pm

– Знам, Едуард, всички се тревожим.Двоката не се двжат с голяма бързина,но с всеки мига са по - жадни и по - жадни.ТРябва да сме готови за удар....Чакайте!Промениха мнението си!Ще дойдат директно във Форкс!Карлайл, какво да направим?!
За миг той замълча, но после отоговори.
- Ще ги пресрешнем.Ще говорим с тях.Не искам да се бием.Не и отново.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
Edward Cullen :D
Admin
Edward Cullen :D


Брой мнения : 34
Points : 33
Join date : 07.03.2009
Age : 25

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyСъб Апр 25, 2009 9:55 pm

-Добре,тогава да тръгваме.-Каза разтревожен Едуард.
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyНед Апр 26, 2009 1:42 pm

В този момент в стаята влетяха Емет,Джаспър,Есме и Бела.
Алис заговори:
- Хайде!Карлайл ти отиди с Есме.Аз с Джаспър, Емет и Розали и Бела и Едурд. - Карлайл я прекъсна.
- Не, Есме и Розали ще останат тук.Аз и останалите ще пазим града. - тогава той раздаде същите сребърни телефони на останалите, както преди няколко години.Есме и Розали се отдръпнаха и другите излязоха..
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
Edward Cullen :D
Admin
Edward Cullen :D


Брой мнения : 34
Points : 33
Join date : 07.03.2009
Age : 25

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyНед Апр 26, 2009 1:48 pm

Едуард и Бела се качиха в Астон Мартина.
-Не се притеснявай,щом Карлайл е с нас няма нищо страшно.-каза Едуард,защото видя че Бела е притеснена.
Върнете се в началото Go down
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 11:17 am

Преди да тръгнат се появи Джейн. Всички замръзнаха на място.
- Какво правиш тук? - попита Розали.
- Може би идвам за новородените? - Тогава се чу странен шум. Всички притаиха дъх, без Джейн. Тя се обърна към гората и видя две тъмни сенки.
- Какво ви води насам? - попита тя, съвсем спокойно.
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 11:44 am

Тъмните сенки се приближаваха...
Розали се върна назад и застана до Алис.Зашепна и.
- Алис, видя ли нещо такова?
- Не, бях погълната от новите вампири.Дори не съм и предполагал, че те - настъпи кратко мълчание... - могат да се появят..Боя се, че трябва да им кажем, все пак това засяга и тях.
Алис пристъпи безшумно и грациозно напред....
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
Edward Cullen :D
Admin
Edward Cullen :D


Брой мнения : 34
Points : 33
Join date : 07.03.2009
Age : 25

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 6:10 pm

Едуард се огледа дали и другите тръгват,но видя,че никой не се качил в колата си.Огледа се,за да види какъв е проблемът.Тогава видя Джейн и двете сенки.
-О не.Стой и не мърдай от колата.-каза Едуард на Бела.
Върнете се в началото Go down
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 7:37 pm

Джейн се обърна към Едуард и се подсмихна на това, как реагира като я видя. Отново се обърна към новородените, защото те отговориха:
- Дойдохме да видим що за вампири живеят тук.
- И? Какво ще кажете?
- Ами...не искаме да се забъркваме... - Джейн присви очи.
- Преди да дойдете сте мислели друго. Какво промени мнението ви? - новородените присвиха очи.
- Ти.
- Е, смятам, че не съм изненадана. Мисля, че знаете какво мога да направя..Имам избор.
- Знаем и се извиняваме, че навлязохме в териториите ви...
Тогава изведнъж откъм гората се появиха още новородени.
- Е, май извиненията ви не са много искрени...
Тогава Кълънови...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 7:44 pm

Тога Калънови излазоа напред.Карлайл заговори:
- Е, мисля, че няма да мине особено приятно за вас.И така казахте,че сте дошл.. - но Карлай бе преккъснат от Алис и Едуард!
- Карлайл! - извикаха те и Емет хвана единия новороден, който се готвеше да нападне Карлайл и другите.
Всичк застинаха освен Джей, която леко се засмя и единият новороден падна на земята и се загърчи.....
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 7:48 pm

- Ако ще го правим по трудния начин, нека е така. Но внимавайте - накрая вие ще си изпатите - тя освободи новородения, който заплака от болка. Другите леко се отдръпнаха назад. Карлайл застана до Джейн и й подшушна нещо. Тя му кимна, а той се върна при другите Кълънови. Още един новороден се опита да нападне, но този път Джейн. Докато скачаше, той падна на земята. Няколко от новордените отидоха при него. Тя погледнаха сериозно Джейн.
- Не биваше да го убиваш!
- А вие не трябваше да се намесвате с мен! - изръмжа тя. Тогава Алис..
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 7:57 pm

Тогава отново се намеси Алис.
- Предлагам ви да не се биете с нас.Първо ви превъзхождаме по численост и второ - имаме разнообразие от умения.
Друг новороден се приближи.
- Е, това, което направихте бе доста глупаво от ваша страна - всички погледнаха Алис, но тя само кимна - Сега е време да си отмъстим... - Той приклекна и останалите направиха същото ....
Едуард направи знак на Карлайл......
Тогава от колата излезе и Бела.Тя беше по спокойна и пристъпи към Алис.Двете си размениха по една усмивка и се приготвиха за атака.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 8:03 pm

Изведнъж се появиха още около трийсетина новородени. Всички Кълънови се изплашиха малко, но Джейн само застина.
- Сега май ние сме повече....
- Кой ви създаде? - попита хладно Джейн и даде знак на Кълънови да се изправят. Новородените направиха същото.
- Виктория, а също и Райли някои...Но те си тръгнаха и ни оставиха.
- Много грубо от тяхна страна. Сега сте много глупави като сте сами - подсмихна се тя. - Не искате ли да не се бием днес?
- Предпочитаме днес! - някои новородени закимаха в съгласие.
- Толкова сте предсказуеми и неразумни... - Джейн погледна първата редица и те паднаха на земята, гърчейки се от болка...Тогава Кълънови..
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 8:10 pm

Тогава няколко от Калън се засмяха.На Емет му беше особено забвно.
- Е, Джейн, да ги ступеме?! - той се хилеше, а Алис и Розали се присъединиха.Едуард беше застинал и наблюдаваше един от новородените....
За пръв път Карлайл се двуумеше.Не беше сигурен дали да атакува...Тогава по лицето му се разля усмивка,която никой не беше виждал.
- Е, за пръв път съм съгласен с теб Емет! - той леко приклекна и останалите го последваха. Алис заговори на Джейн.
- Джейн остави и на нас!
Първи нападнаха новородените...Ала Калън и Джейн бяха много по - опитни и прецизни.Те правеха нещата бързо...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 8:18 pm

Джейн се засмя след репликата на Алис. Гласът й се чу из всички новородени, които застинаха.
- Е, малко забавление няма да ми дойде в повече - Джейн отново се засмя красиво. Тя се приближи до водачът на новородените и преди той да мигне, тя му извъртя вратът и го разкъса. Така направи с няколко други, но реши да опита друга тактика. Тя отиде до Емет и му подшушна нещо. Той както винаги се засмя и кимна в съгласие. Двамата отидоха до група новородени и казаха:
- Забавлявате ли се?
- Изключително! - те им се нахвърлиха, Емет нападна половината, а Джейн изгледа другата половина. След 3 секунди десетима бяха вече мъртви...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 8:46 pm

Еуард все още стоеш настрани и наблюдаваше.
- Попринцип не съм лош, но сиъуацията ме принуждава. - По лицето му се разля кривата усмивка типична за него и той се втурна напред....
За около 5 секунди бяха мъртви петима от новородените. Останаха още около 25.
Калънови си забавляваха на групички: Джейн, Емет, Алис;Есме, Карлайл,Розали;Джаспър, Едуард и Бела.
В началото на Розали и Джаспър им беше скучно, но после това се промени.
Един едър новороден заговори.
- Е, за вас беше лесно, но само за сега... - тога останалите се разгорещиха, но и това не беше проблем за Калън и Джейн.
Емет изкрещя през едва сдържан смях:
- Само това ли можете?!...
Изведнъж от края на горатя се показах 3 сенки,но това не бяха още новородени..
Това бяха: Аро, Кай и Марк...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 8:52 pm

Те погледнаха моментално Джейн, а тя - тях. Джейн отиде при тях и започна да говори нещо много бързо. Аро се усмихна. Той погледна новородените. Те вече бяха изплашени до смърт.
- Давай, скъпа, малка умна Джейн - каза Кай, а Джейн се усмихна лукаво.
- Е, останаха ви десетима човека. Още ли искате да се биете?
- Естествено! - отговори едрият новороден. - Няма да се откажем! - Джейн се засмя гръмко, заедно с Аро, Кай и Марк. Тя изгледа новородените и след секунда те паднаха мъртви. Джейн се приближи към Кълънови.
- Благодаря ви за помощта! - А те отговориха...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 8:57 pm

Първоначално само Емет отговори:
- За теб винаги. - и отново избухна в гръмък смях.
Розали, Алис,Джаспър,Едуард,Есме,Бела стояха одзад и се хихикаха.Еинствено Карлайл се бе замислил. Алис се приближи и те се заговориха.ПО нейното лице също премина страх.
Едуард прочете мислите им.
- Да, Карлайл има право.Как ще ги скрием.Макар и да сме дълбоко в гората....Все някой ще се натъкне на тях...
Аро се замисли.....
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. EmptyПон Апр 27, 2009 9:01 pm

Кай и Джейн се спогледаха и се засмяха. Те погледнаха всички трупове и изведнъж, те сякаш се изпариха. Аро ги погледна.
- Бях забравил за вас - всички се засмяха.
- Е, ние смятаме да тръгваме...Джейн, браво на теб! - каза Аро и тримата си тръгнаха.
- Мисля да ви оставя, все пак сте семейство - усмихна се Джейн, но Карлайл я спря..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на сем. Калън. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на сем. Калън.   Къщата на сем. Калън. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на сем. Калън.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Едуард Калън
» Джаспър Калън
» Емет Калън
» Карлайл Калън
» Есме Калън

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fan forum :: Здрач РП зона :: Гората-
Идете на: