Fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във фен сайтът на поредицата на Стефани Маер - Здрач.
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Гората

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Гората   Гората EmptyЧет Апр 02, 2009 5:11 pm

Гората на Форкс беше потънала в зеленина.През клоните не се процеждаше почти никаква светлина.Малко хора се осмелява да ходят там.Това беше любимото място на сем. Калън.Тук те често ловуваха.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyВто Апр 14, 2009 10:43 am

Алис и Розали тичаха из гората.Те намериха две три едри животни.Изведнъж Алис се спря.
– Роуз!Нещо не е наред.Има...О не! Има млади вампири!Двойка са...Трябва веднага да съобщим на Карлайл.
Розали само кимна недоволно и те тръгнаха.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
angi96
Moderator
angi96


Брой мнения : 182
Points : 130
Join date : 05.03.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСъб Апр 18, 2009 12:05 pm

Розали се провикна след Алис
-Къде са-каза тя хукна след сестра си- Близо ли са, защото мисля че ги надушвам- извика тя и настигна Алис
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyНед Апр 19, 2009 1:10 pm

- Не знам! Не мога да определя.Според видението ще са тук след.... след....след 3 часа!Розали нямаме никакво време!Жадни са.И то много!
Чакай малко...Наближават Порт Анджелис и се движат сравнително бързо.Давай, бързо.Отиди и извикай Джаспър и Емет, аз ще кажа на Карлайл и Едуард.Нямаме никакво време....
След това двете се разделиха...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСъб Мар 06, 2010 9:57 pm

Аз, Алис и Емет бягахме тихо из гората и следяхме всяко поклащане на листенцата, дали случайно там някъде не се намира нашата храна. Разделихме се. Поех на север и не след дълго чух шум. Но не беше от животно. Беше...Джейкъб. Доближих се тихо. Той...плачеше. Намръщих се. Явно е напълно влюбен в Бела. Вече не се движех безшумно, приближих се до него, а той ме погледна.
- Какво правиш тук?
- Ловя. Но ти не си това, което търсех. Въпросът е: ти какво правиш тук?
- Нищо. Седя и не правя нищо. - усмихнах се.
- Никой не може да ме излъже. Хайде, излей си душата. Не съм чак толкова лоша и безчувствена.
- Ха, ти нищо няма да разбереш от обич. Сякаш някога си изпитвала някаква милост към хората. - отдръпнах се инстинктивно от него. Очите ми бяха пламнали. Как смееше да ми говори така? Нима нямам чувства? Нима не съм изпитвала любов?
- Е, май сега ти е само да обиждаш хората. Но не си мисли, че като съм толкова силна, нямам чувства. И това, което направи, не беше изобщо мило. Веднага мога да започна да те изтезавам, но не искам. Да не мислиш, че съм толкова коварна? Че нямам сърце, макар то да е мъртво? Разбирам, че ти е трудно, но не си го изкарвай на тези, които искат да ти помогнат!
- Сякаш ти си една от тях! Нищо не разбираш!
- Разбирам всичко! Това, че ти си арогантен, не означава, че аз съм безчувствена! Предупреждавам те, не ми говори така!
- Не съм искал помощта ти!
- Да съм те питала? - в този момент Алис и Емет дойдоха. Явно ни бяха чули. Погледнах ги и бавно се отдръпнах.
- Деца! Кой бил безчувствен! Ако имаше ум в тази кучешка глава, сега нямаше да стоиш тук! Щеше да отидеш при Бела и да й кажеш, че винаги ще бъдеш до нея! Защото тя има нужда от приятел не само от любовта на живота си! Стига си хленчил и изчезвай оттук!
- Хей, какво става? - попита Емет...
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСъб Мар 06, 2010 10:14 pm

Приближих се и направих знак на Ем да млъкне.
- Джейк, Джейн е права. Точно в момента Бела се нуждае от теб и сега е притеснена за теб.Какво ще стане с теб.Тя наистин а те обича, но не по начина, по който ти нея... - замълчах.
- Нямам нужда от вашата помощ за да знам ка се чуства тя или въобще мога сам де се оправям. ПРОСТО МЕ ОСТАВЕТЕ! - то избяга.
-Ъм , май схванах. - смотолеви Емет и се обърна, не му беше приятна обстановката и просто го оставих да си тръгне. ОСтанахме само аз и Джейн....
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyСъб Мар 06, 2010 10:21 pm

Изсумтях и седнах на един камък. Имаше лек ветрец, загледах се в полюшваните от вятъра дървета. Усещах погледа на Алис върху мен, но честно казано, не ме интересуваше, че ме гледа.
- Можеш да вървиш. Както каза Джейкъб, аз съм безчувствена и винаги съм сама. Така че съм свикнала. Отиди при семейството си - насилих се да се усмихна и отново се вторачих в далечината. Чух как Алис направи няколко крачки, но се спря.
- Какво има? Нали съм безчувствена? Не мога да задържа хората до себе си. Ти можеш. Отиди при своите близки и .. - но Алис ме прекъсна.
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyПон Мар 29, 2010 7:17 pm

- Хей, стига!Това не е вярно макар и да изглеждаш такава всеки има чувства.Знам за родителите ти.И можеш да задържаш хората около себе си и вампирите. Аз те харесвам и честно казано искам да се махна оттук, хайде да отидем до Ню Йорк и да напазаруваме!
- Но ти не...
- Няма НО!
Погледнах гневно Джейн мразех, когато някой се прави на недостъпен...
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
~Jane~
Супер Twilight FAN
Супер Twilight FAN
~Jane~


Брой мнения : 89
Points : 95
Join date : 07.03.2009

Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората EmptyПон Мар 29, 2010 7:27 pm

Усетих, че Алис се ядоса и въздъхнах. Изправих се и след секунда бях на другия край на поляната.
- Бявно или бързо?
- Бързо! - отговори тя.
Двете се затичахме към Ню Йорк...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората   Гората Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» В най-дълбоките дебри на гората....

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fan forum :: Здрач РП зона :: Гората-
Идете на: