Fan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Добре дошли във фен сайтът на поредицата на Стефани Маер - Здрач.
 
ИндексГалерияПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Робърт Патинсън - Едуард Кълън

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън EmptyСъб Мар 07, 2009 8:03 pm

Дата на раждане: 13 май 1986, Лондон, Англия
Рожденно име: Робърт Томас-Патинсън
Прякор: Роб
Висок:1.85 m
Накратко:
Робърт
Патинсън е роден на 13 май 1986 година в Лондон, Англия. Той обича
музиката и е страхотен музикант, свири на китара и клавишни музикални
инструменти. Когато Робъртбил на 15 той започва да играе на любителски
начала с Barnes Theatre Company. След това той получава екранна роля
във филма Ring of the Nibelungs (2004) като Giselher и се снима за
Vanity Fair (2004) като Rawdy Crawley. През 2003 година Робърт приема
ролята на Седрик Дигъри във филма Хари Потър и огнения бокал (2005) и е
бил първия човек, който се е явил за кастин за тази роля. Обича да се
занимава с доста спортове от футбол, та до снолборд. В момента той се
занимава с четири продукции, от които Twilight е може би най-голямата.

ЛЮБОПИТНИ ФАКТИ
Най- известната му роля е тази на Седрик Дигъри.
Робърт е обявен за следващия Джъд Лоу от Teen People.
Първата му поява в пресата е през Декември 2005г./ Януари 2006г. в Robert Teen People в рубриката "Какво следва"
Той е станал много добър приятел с актрисата Кати Леунг (Чо Чанг) след приключването на снимките на Хари Потър.
"Уилол"
е един от любимите филми на Робърт. Така че е бил много развълнуван,
когато се е видял с Уоруик Дейвис на снимачната площатка на Хари Потър.
Наложило му се е за ролята в Хари Потър да се научи да се гмурка.
Описва себе си като "незрял".
Роб
не е прочел нито една книга от серията за Хари Потър, докато не са го
повикали в актьорския състав за ролята на Седрик и все пак го направил,
макар вече да бил в състава.
Роб обича рап и харесва Еминем.
Приятелите му го наричат "Пати", съкратена версия на фамилията му Патинсън.
Възхищава се на Джак Никълсън.
Наречен е "бъдеща британска звезда" от Times Online през 2005.
Кариерата му започва когато е на 15, когато е пълен аматьор.
Робърт е Телец.
Той е член на театралния клуб Барнис.
Висок е 1.85 метра.
Любимите му спортове включват футбол, ски и сноуборд.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
_elf4e_
Moderator



Брой мнения : 9
Points : 7
Join date : 11.03.2009

Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън EmptyСря Апр 29, 2009 4:08 pm

Признавам си с ръка на сърцето, че само от гледане на плакати и снимки, ми беше доста неприятен, но сега мога с часове да го гледам как си играе ролята в "Здрач". Направо ми изпълва душичката!
Върнете се в началото Go down
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън EmptyПет Юни 26, 2009 8:30 pm

В една от сцените, в която той се целува с Кристен Стюарт, Роб се отдава прекалено много на страстта и пада от леглото.


Песента, към саундтрака на Здрач, Never think е негова.

Със сигурност имат един общ интерес с Кристен Стюарт - обичат книги, дори са си разменяли по време на снимките.

Ето и адресът му, ако искате да му пишете:

В Англия:
Robert Pattinson
c/o Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor, 28-29
Haymarket
London
SW1Y 4SP
England

В САЩ:
Robert Pattinson
c/o Endeavor Agency
Stephanie Ritz
9601 Wilshire Blvd. Floor 3
Beverly Hills, CA 90210
USA
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън EmptyПет Юни 26, 2009 8:31 pm

Премиера на Новият Филм "Little Ashes" с Участието на Робърт Патисън (Robert Pattison)


Филмът разказва за “прохождането” на 18-годишния Дали в университета в Мадрид . Премиерата на филма е на 8 май като той ще е с limited release.

Вместо бледата кожа на Едуард Кълън, той е с мургавата кожа на испанец. А на мястото на премерения глас на вампир от “Twilight”, диалогът е представен с невъзмутимото безгрижие на надарен млад актьор с блестяща бъдеща кариера. Вместо Бела, Robert Pattinson е влюбен в младия поет Фредерико.

След огромния успех на “Twilight”, всеки, който има съмнения относно актьорските заложби на Robert Pattinson, може би трябва да види тези два ексклузивни клипа от “Little Ashes”, дълго очакваната инди драма, която скоро ще покаже, че Robert Pattinson е нещо повече от красиво лице.

Мина време откакто започнахме да следим случващото се покрай “Little Ashes”, биографичният филм, който Pattinson е заснел преди “Twilight” да постави плакати и постери с лицето му в стаите на тийнейджърките по целия свят. От испанския акцент през емблематичния мустак на Дали до хомосексуалната второстепенна сюжетна линия, филмът определено не е това, което повечето актьори биха потърсили след пробива си в Холивуд. Но както Pattinson отбелязва често, той не се опитва да остане любимец на тийнейджърките - а смели решения като “Little Ashes” са тези, които превръщат младия актьор в такъв от ранга на Johnny Depp вместо в поредната еднодневка.

Първо ще забележите испанския акцент. В първия клип поетът Фредерико Гарсия Лорка (Javier Beltrán) и Луис Бонюел (Matthew McNulty) обсъждат тяхното желание да „променят света”. Шпионирайки Дали с неговия нов и спретнат вид, Бонюел казва „Момичетата ще полудеят”, на което бъдещият сюреалист отговаря с „Очаквам да е така.”
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън EmptyПет Юни 26, 2009 8:32 pm

Роб за себе си
„След като станах на 12 моята сестра ме обличаше като момиче и ме представяше като „Клаудия!“ Дванайсет беше обратна точка, преместих се в друго училище и станах един от готините.“

„Възхищавам се от Джак Никълсън. Обичам всеки един негов маниер. Опитах се да бъда него и фактически това направих, не знам защо гледах „Полет над кукувиче гнездо“, когато бях на 13 и се облякох като него. Опитах се да използвам неговият акцент. Правех всичко като него. Мисля, че това е останало в мен.“

„Свиря на пиано цял живот, откакто станах на три години или четири, и на китара – учих се да свиря на класическа китара от петата до дванайстата си година. От тогава не бях свирил на китара. Преди четири години я взех отново и просто започнах да свиря блус и разни такива неща. Не съм добър в китарата, но не и зле. Свиря с една банда в Лондон.“

„Любимият ми учител, най-вероятно беше учителката ми по английска литература, защото тя успя да ме накара да пиша, отговаряйки й. Имах домашно от 20 страници от безсмислици, а тя дори го провери. Тя наистина беше невероятен учител.“

„Не исках да затъна в роли за хубави, държавни училища или по-скоро знаех, че ще свърша в някаква такава карикатура. Играейки Дали, представата ми за мен се промени. Това беше първата част, към която имах много сериозни проблеми. Станах напълно обсебен от Дали по време на снимките, прочетох всяка една биография и не можех да престана. Той беше най- странният, сложен човек, но в края почувствах, че мога да бъда него. Той беше основно, невероятно срамежлив.“

„Не бях много фокусиран в училище и не се справях добре. Но имам усещане за неотложност, сега. Имам чувството, че не мога да допусна да пропилявам повече време.“

„Здрач е метафора на силата на моралните устои, но имаше обратния ефект. Получавам писма, в които пише „Ще се самоубия, ако не гледаш „High School Musical 2“ с мен.“ Откачено е.“
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън EmptyПет Юни 26, 2009 8:32 pm

Интересни факти обърт Патинсън


Или по познат като Едуард Кълън. Вампир вегетарианец. Ужасно секси и дори може да чете мисли. Това е той, новото лице на Холивуд. Някои дори го спрягат за новия Джуд Лоу, но той е просто Роб Патинсън. И това е достатъчно.

Ако някога сте си мислили, че вампирите са грозни, отвратителни и лоши същества, то след филма „Здрач“ ще имате само неспокойни нощи и дни изпълнени с любовни терзания, от типа „Защо, по дяволите, моят мъж не е като Едуард?“ или „Искам да съм с Едуард?“.

Робърт е роден на 13 май 1986 г. в Лондон.
Преди да реши да се занимава с актьорство, той се опитал да бъде модел, „В началото изглеждах по-скоро като момиче, но тогава това се харесваше и получавах много работа.", припомня си актьорът пред списание „Closer".
"След това реших, че искам да изглеждам по-мъжествено и измених визията си. Новият ми имидж се оказа неподходящ, защото не можех да си намеря повече работа като модел."

Това определено не е било за него.
Когато Робърт е на 15, той започва да играе в Театрална компания Барнис. След това, печели роля в „Пръстенът на нибелунгите“, същата година играе и в „Панаир на суетата“, но сцените с него са отрязани.
През 2003-а му предлагат да играе в „Хари Потър и огненият бокал“ и 2005-а той вече е Седрик Дигъри.
Най-изестната роля, която е изиграва, обаче, е тази на Едуард Кълън. Цели две години те са търсели, някой който поне малко да пасва на характера и визията на влюбения вампир. Последният явил се на кастинг от 3000 души е Робърт Патинсън.
В началото, той въобще не е бил сигурен дари ще успее да изиграе най-красивия тийейджър, но след като прочита книгата и то засега само първите три и половината от петата, той разбира, че е трябва да е красив само за един единствен човек, а именно Бела, което доста улеснява нещата.

А кой е пленил сърцето му? Доста хора предполагат, че Кристен е неговата Бела, но засега това са само догадки. Тя си има серизен приятел.

Роб играе в Little Ashes (2008) като Салвадор Дали и в How to Be (2008). Чакаме с нетърпение екранизацията на втората книга New Moon през ноември, тази година.
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
mIdNiGhT_vAmPiRe
Admin
mIdNiGhT_vAmPiRe


Брой мнения : 356
Points : 393
Join date : 23.02.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън EmptyПет Юни 26, 2009 8:33 pm

Горещо - Robert Pattinson Без Риза В New Moon (Новолуние)


Ако мислите, че да видите Робърт Патинсън гол до кръста е прекалено силно изживяване, по-добре седнете.
Защото днес ние имаме няколко снимки на Робърт от заснемането на Новолуние в Италия и този път той реши да махне изцяло ризата си. И в отговор на въпроса Ви - ДА!! Той има 6 плочки!!!
Фенките полудяват за тези секси снимки без риза.Една фенка дори изкоментирала, че ако тя била негова партньорка, щяла да проваля сцената, за да я снимат отново и отново
Допълнително напрежение внася очакването на снимките на Робърт и Кърстин в гореща еротична сцена. Ние се чудим каква сцена ще бъде и защо той е полу-гол, докато Кърстин е напълно облечена. Знаете ли коят точно част от Новолуние снимат?

Robert Pattinson Се Снима В “Remember Me” -Новата Продукция На Summit Entertainment


Twilight звездата Robert Pattinson ще снима новия си филм “Remember Me“. Във филма ще видите Робърт като млад мъж със сериозна лична драма, предизвикана от самоубийството на брат му.
Патинсън играе млад мъж, който заради самоубийството на брат си напуска родителите си (Brosnan and Olin). De Ravin ще играе млада жена, която е присъствала на убийството на собствената си майка. Cooper ще изиграе ролята на неин баща. Сценарист е Will Fetters.

Summit Entertainment покани актьорите: Emilie de Ravin (”Lost”), Pierce Brosnan и Chris Cooper да партнират на Robert Pattinson в “Remember Me.” Lena Olin все още е в преговори за участието си.

Премиерата на филма ще бъде на 12 Февруари 2010г. “Remember Me” е третият филм на Robert Pattinson със Summit Entertainment. Четвъртата продукция ще бъде “Eclipse” (Затъмнение), третият филм от Twilight Saga, снимките на който започват след около 8 седмици (през м.Август) и актьорите, участващи в продукцията имат много малко време за отдих между снимките.


Снимки:

http://www.filmofilia.com/2009/06/16/first-remember-me-set-photos-robert-pattinson/remember-me-robbert-pattinson-10/

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/06/remember-me-robbert-pattinson-06.jpg

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/rg012009/2009-06-16-283098/tn_robbert_pattinson----remember_me-5.jpg

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/06/remember-me-robbert-pattinson-20-505x600.jpg

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/06/remember-me-robbert-pattinson-21-426x600.jpg
_________________
Върнете се в началото Go down
http://hsmandtwilightbgfan.bestofforum.com
Sponsored content





Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Робърт Патинсън - Едуард Кълън   Робърт Патинсън - Едуард Кълън Empty

Върнете се в началото Go down
 
Робърт Патинсън - Едуард Кълън
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Едуард и Бела - Кристен и Робърт
» Карлайл Кълън
» Келън Лутз - Емет Кълън
» Едуард Калън
» Едуард и Бела

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Fan forum :: Twilght series :: За актьорите от Twilight-
Идете на: